Premium One Flat Riviera Green
| 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Zwembad Verwarmd zwembad | Sportactiviteiten Tennisveld Wandelen |
| Kindvriendelijk Kinderspeelruimte Speelzaal | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
1-slaapkamer Premium One Flat Riviera Green Riviera de Sao Lourenco ligt in de buurt van Pucci Riviera en verwelkomt gasten met een sauna. De luchthaven Guarulhos is op 105 km van dit appartement van 60 m², terwijl het Riviera winkelcentrum op 19 minuten loopafstand ligt.
Dit 1-badkamer appartement is gelegen op 3 km afstand van Indaiá. Een wandeling van 15 minuten brengt u naar het centrum van Riviera de Sao Lourenco. Premium One Flat Riviera Green is op op 15 minuten rijden van het Parque Estadual Restinga de Bertioga gelegen.
Deze accommodatie biedt een balkon, een zitruimte en een woonkamer, biedt airconditioning aan, en kijkt uit over de tuin. Gasten van dit appartement zullen genieten van het comfort van een badkamer met handdoeken.
Jouw comfort is onze prioriteit, daarom biedt Premium One Flat Riviera Green een complete keuken met een koelkast, een oven en keukengerei. Een verscheidenheid aan activiteiten, zoals wandelen, is beschikbaar nabij de accommodatie. Na een dag vol activiteiten is ontspannen bij een zwembad een perfecte optie.
- Locale bezienswaardigheiden
- Indio Cacador2594 km
- Armacao Lighthouse2934 km
- Riviera de Sao Lourenco1330 km
- Riviera Golf Club922 km
- Usina de Itatinga3552 km
- strand Itaguare3884 km
- Supermercado Pao de Acucar510 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Guarulhos103 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Internet toegang
- Parkeerplaats
- Kluisje
- 24-uursreceptie
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Verwarmd zwembad
- Buitenzwembad
- Ligstoelen
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
- Sauna
- Wandelen
- Tennisveld
Kamervoorzieningen
- Zithoek
- Tuinmeubelen
- Eettafel
- Gratis toiletartikelen
- Kinderspeelruimte
- Speelzaal
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Premium One Flat Riviera Green.
Gasten van Premium One Flat Riviera Green kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, Indaiá, op 10 minuten rijden. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Riviera winkelcentrum (1 km) en Bertioga Pedras (3 km). - ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Premium One Flat Riviera Green in het stadscentrum te komen?
Het duurt 15 minuten lopen om van Premium One Flat Riviera Green naar het stadscentrum te komen. - ❓
Hoeveel kost het om Premium One Flat Riviera Green te boeken?
De prijs van het boeken van Premium One Flat Riviera Green is $127. - ❓
Beschikt Premium One Flat Riviera Green over parkeergelegenheid?
Premium One Flat Riviera Green heeft parkeerplaatsen. - ❓
Welke spafaciliteiten biedt dit appartement?
Ter plaatse kunnen gasten van dit appartement de ontspanning ervaren met een sauna. - ❓
Wat is precies de grootte van Premium One Flat Riviera Green?
Premium One Flat Riviera Green bestaat uit 60 vierkante meter. - ❓
Heeft het appartement een eigen zwembad?
Het appartement heeft, natuurlijk, een zwembad.